Kedi Balkon Filesi

Çocuk Balkon Güvenlik Filesi için tıklayınız...

Neden Kedi Filesi?

Kedi balkon filesi, balkonları ve pencereleri kediler için veya kedilerden korumak için kullanışlı ve etkili bir çözümdür. Alfa Kedi Balkon Filesi, bir bariyer işlevi görmelerine rağmen, göze çarpmayan tasarımları sayesinde yine de iyi şeffaflık sunma avantajına sahiptir.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

 

Kedinizin güvenliği özel bir konudur. Balkonda bir kedi güvenlik filesinin sunduğu koruma, tüylü dostunuzun dışarıda güvenle oynamasını sağlamak için önemlidir. Balkon için kedi güvenlik ağlarımız metrekare bazında düşük maliyetle mevcuttur. Bu çok yönlü kedi koruma önlemini evinizin veya dairenizin çeşitli yerlerine de yerleştirebilirsiniz. Balkonda kullanmanın yanı sıra, kediniz için bir pencere filesi monte edebilir veya evcil hayvanınızı yolun ve trafiğin tehlikelerinden korumak için bir teras ağı kurabilirsiniz.

 

Bir kedinin dokuz canını çok uzakta test etmekten kaçınmak için, kedi güvenlik filesi, evcil hayvanlarınızın serbest düşüşe geçmesini önlerken, dışarıda serbestçe ve güvenli bir şekilde hareket etmelerine olanak tanıyan önleyici bir önlemdir. Öte yandan, kedi ağları bahçenizi veya çocuklarınızın kum havuzunun serbest dolaşan kedilerin dışkılarıyla kirlenmesini de önleyebilir.

Dayanıksız Bir DIY Mağaza Ürünü Değil: Yıllarca Süren Kalite

Alfa File'nin kedi güvenlik fileleri, 3 mm malzeme kalınlığına ve 3 cm göz aralıklarına sahip hava koşullarına dayanıklı, UV'ye dayanıklı polyamidden yapılmıştır. Bu özellikler, ev kedileri ve başıboş kedilerin saldırılarına rağmen ağın 8 yıl sonra bile dağılmamasını sağlar. Kedi filesi yıllarca dayanıklıdır ve kediler için aşılmazdır - genç hayvanlar ve daha küçük ırklar söz konusu olduğunda bile. Diğer balkon filelerine göre avantajı, yüksek koruma kurulumunun manzarayı bozmamasıdır. Gözlerinizi ağlara odaklamazsanız, balkon ağını bile fark etmeyeceksiniz! Bu elbette sizin ve kedilerinizin pencere ağından manzaranın keyfini çıkarmasına da olanak tanır.

TSE EN 1263-1