Kedi Balkon Güvenlik Filesi için Tıklayınız...

Balkonları İnsanlar İçin Güvenli Hale Getirme

Evinde küçük çocuğu olan herkes, balkondaki çocuklar için yeterli güvenlik ve aşırı güvenlik arasında bir denge kurmanın ne kadar zor olduğunu bilir. Bir yandan, küçüklerin şakacı dürtülerini özgürce yönetebilmelerini ve korkudan etkilenmeden gelişebilmelerini istersiniz - öte yandan, tanınması ve önlenmesi gereken bazı tehlikeler vardır. Tahmin edebileceğiniz gibi, çocuklar sıcak bir sobanın yanında veya balkonda oynarken özellikle tehlikeli olabilir ve bir kaza çok hızlı gerçekleşebilir. Bu nedenle balkon korumasına biraz düşünmek çok önemlidir .

Küçük Çocukları Korumak İçin Balkonda Ağ

Burada iki seçenek var: Bir yandan çocukları her zaman izlemeye çalışabilir ve tehlike durumunda müdahale edebilirsiniz. Ancak, yalnızca küçük bir dikkatsizlik anı alır ve bir çocuk zaten tehlikededir. Konsantrasyonun bazen dalgalanması doğaldır ve ardından hızla bir kaza meydana gelebilir. Bu aynı zamanda, çocukların günlük rutinlerini organize etmeye yetecek kadar parası olan ebeveynler için de stresi artırır. Herkes için ikinci ve çok daha dertsiz tasasız bir seçenek olan Alfa Balkon Filesi, çocukları gerçekten fark etmeden ve oyunlarını engellemeden güvende tutan balkon koruması sunar: balkonunuz için bir ağ. Bu çözüm, iki tarafın da enerji israfı veya tahriş olmadan çocuklar ve ebeveynler için güvenli bir ortam yaratması nedeniyle çok hoş.

Balkon Güvenlik Ağları: Yüksek Performanslı ve Doğal

Balkon için koruma ağları , farklı kalınlıklarda ve balkonunuz için tam olarak doğru boyutta mevcuttur. Bu, yaz aylarında balkonda dolaşırken çocuklarınızın güvende olduğundan emin olmanızı sağlar ve başka şeylere odaklanmanıza olanak tanır. Balkon ağları, çocukların elleriyle endişe duymadan güvenle dokunabilecekleri toksik olmayan polyamidden yapılmıştır. Her şeyden önce kendi çocuklarınızla ilgili olduğu gibi, güvenlik açısından çeşitli düzeylerde kapsanmak iyi bir duygu. Ek olarak, polyamid, sadece birkaç ağ ile büyük ivme ve kuvvetin şokunu zaten emebilen bir malzemedir. Bu, daha küçük uzunluklarda bile yüksek malzeme yoğunluğunu ve dolayısıyla mükemmel bir güvenlik performansını garanti eden yüksek performanslı bir ağdır.

 

Balkon Güvenlik Ağları İçin Doğru Aksesuarlar

Balkon ağının doğru bir şekilde kurulduğundan emin olmak için aksesuarlarımızı kullanmak da önemlidir : balkon koruması alanında optimum güvenliği garanti etmenin tek yolu budur.

 

Balkonlarımızda yaşanabilecek kazaların tamamı teraslarımızda da yaşama ihtimalimiz vardır. Teras Güvenlik Filesi evcil hayvanlarımızın ve çocuklarımız için kaza risklerini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Teras Güvenlik Filelerimiz, %100 polyamid olup farklı ip kalınlıkları ve göz aralıklarında üretilmektedir. Alfa File ve Güvenlik Ağ Üretim sanayi olarak ürettiğimiz güvenlik ağları TSE EN 1263-1 belgelidir.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi teras güvenlik filesi de istenilen renkte üretilmektedir.

Aşağıdaki örnek resimlerin tamamı şirketimizde üretilip, uzman kadromuz tarafından montajı yapılmıştır.

 

All of the accidents that may occur on our balconies are likely to occur on our terraces. The Terrace Security Net completely eliminates the risks of accidents for our pets and children.
Our Terrace Security Nets are 100% polyamide and are produced in different thread thicknesses and mesh sizes. Alfa File and Security Network The security networks we produce as the manufacturing industry are TSE EN 1263-1 certified.
As with all our products, this product is produced in the desired color.
All of the above sample pictures are produced in our company and assembled by our expert staff.

TSE EN 1263-1