Havuz Güvenlik Ağı ve Filesi

Alfa File Ve Güvenlik Ağları Üretim Sanayi Havuz Güvenlik Ağı ve Filesi

Yüzme havuzu ağları, çocukların ve evcil hayvanların yüzme havuzunuza girmesini önleyen ve onları potansiyel zararlardan koruyan önemli güvenlik bariyerleri. Çocukların hayatlarını kurtarmak için kanıtlanmış bir geçmişe sahip, kullanımı kolay ve nispeten düşük maliyetli güvenlik çözümleridir.
All-Safe tarafından yapılan yüzme havuzları ağları 25 yılı aşkın bir süredir mükemmel bir güvenlik kaydına sahiptir. Ultra güçlü polietilen ağ ile üretilmiştir ve 215 kg 'ye kadar tutabileceği bağımsız olarak test edilmiştir. bir çocuk ve iki yetişkin için yeterli ağırlık. Alfa File ağlarını havuzlar için mevcut en iyi güvenlik ağı yapan şey hakkında daha fazla bilgi edinin veya ücretsiz danışmanlık ve teklifiniz için yerel bir uzmanla bağlantı kurmak için 0 850 441 25 32 ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha Güvenli Bir Havuz Yapmak

Havuz sahipleri için güvenlik 1 numaralı öncelik olmalıdır. Alfa ürünleri, havuz çitleri, ağ örtüleri ve otomatik örtüleri de içeren hayat kurtarıcı güvenlik bariyerleri. Birçok insan için büyük bir çit veya örtüye sahip olmak ideal değildir, bu nedenle yüksek kaliteli güvenlik ağlarımız havuzları, spaları ve diğer su özelliklerini kapsar. Kullanımı kolay ve satın alınması ve bakımı uygun fiyatlı yüzme havuzu ağları, havuz güvenliği için ikinci en popüler ürünümüzdür.

Alfa havuz ağları, özellikle küçük çocuklar olmak üzere herhangi bir kişinin yürümesini veya geçmesini zorlaştırmak için 5 cm açıklıklara sahiptir. Bir çocuk yüzme havuzu ağının üstüne düşerse, açıklıklar başlarının tamamen düşmesi için çok küçük olacaktır. Yüzme havuzları için ağların hafif ve çok yönlü olmasını özellikle kolaylaştırır, böylece kolayca kurulabilir, kullanılabilir ve bakım yapılabilir. Aslında, çoğu müşterimiz için 15 dakikadan daha az zaman alır veya çıkarır.

 

 

Eşsiz Havuz File Özellikleri

Alfa Yuvarlak Döngü halatı - Başka bir seçkin Alfa ürünü olan Yuvarlak Döngü halatı iki katlı bir amaca sahiptir: Gerilimin uygulanması ve net belirli bir alanda gerginlik bırakmayacağı zaman gerçekleşen kilitleme gibi gerginlik sorunlarını çözme. Birçok şirket, müşterilerin sorunu çözmek için ek güç uyguladığını öne sürse de, çözümümüz ağınıza zarar vermeden veya size fazladan baskı yapmadan çalışır. Dişli bağlantılarımız ve Yuvarlak Döngü aracımız, havuz ağınızın her zaman mümkün olduğunca kolay çıkarılmasını ve değiştirilmesini sağlayacaktır.
Daha iyi güvenlik için daha iyi ağlar 

Alfa File  muhtemelen 4mm ağları kuran tek şirkettir. Çoğu şirket havuzlar için daha küçük ağları tercih ederken, 5mm net% 50 daha fazla polietilen malzemeye sahiptir, bu da daha az sapma ile% 30 daha güçlü hale getirir. Ayrıca şu anda bu güçlü ve dayanıklı ağı dört renkte sunan tek şirketiz - siyah, ten rengi, koyu kahverengi ve mavi.
Somut farklılıklar - All-Safe'de, kanıtlanmamış iddialar değil, gerçek farklılıklar sunmaktan gurur duyuyoruz. Sektördeki en iyi uygulamaları sürekli olarak kullanmaktayız ve ağınızın her zaman en iyi şekilde görünmesini ve çalışmasını sağlamak için uzman Alfa File uzman montajkadrosunu uygun aralık, bileşenler ve düzen konusunda eğitiyoruz. Sektördeki en iyi malzemelerle, yüzme havuzunuzun mahallede en güvenli olacağına söz veriyoruz.

TSE EN 1263-1